• Wpisów: 55
  • Średnio co: 31 dni
  • Ostatni wpis: 7 dni temu, 22:05
  • Licznik odwiedzin: 6 012 / 1781 dni
 
groszeq
 
Siedzę przed telewizorem, idę w dzień po sklepach i jest, widzę to - reklamy świąteczne, ozdoby choinkowe, czekoladowe mikołaje!
mikołaj czeko.jpg

I się zastanawiam czy powinno mnie to jeszcze dziwić? Przecież tak się dzieje już od dawna.
Jednak to nie zmienia faktu, że mnie to denerwuje. Święta są dopiero za półtora miesiąca, a firmy już pchają nam w ręce rzeczy stricte z nimi powiązane. Boże Narodzenie i okres przygotowań traci przez to swój urok. No bo poważnie.. W kim będzie to wzbudzało ekscytację w grudniu, gdzie już przez wcześniejszy miesiąc wręcz miał wszędzie ozdóbki choinkowe,mikołaje, bombki czekoladowe? Nie wspomnę już o reklamach telewizyjnych, których tematyka już powoli spływa w tym samym kierunku.
Może po prostu nie nadążam za dzisiejszymi czasami i upodobaniami? A może to jest po prostu chwyt marketingowy firm, które nie potrafią w tym czasie zaproponować co innego i pchają się w standardy?

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    Pewnie, że chwyt marketingowy. Ja na szczęście jestem odcięta od tv i radia, gdzie już nawał świąt, ale to co się w sklepach wyprawia mnie przeraża. Już nawet w październiku widziałam świąteczne łakocie. No powariowali.